پایان ترم : در خصوص امتحانات پایان ترم

با توجه به دستورالعمل امتحانات ترم  جاری( اختیار داشتن استاد در زمینه قرار دادن نمره پایان ترم از روی میان ترم)، لذا دانشجویانی که با بنده درس دارند تکالیفی را که به عنوان میان ترم فرستاده اند از نمره بیست محاسبه خواهد شد و به عنوان نمره نهایی برای دانشجو قرار داده خواهد شد. دانشجویانی که هنوز موفق به ارسال تکالیف نشده اند حداکثر تا 20 دی ماه ( ساعت 14 ) فرصت دارند تکالیف را ارسال نمایند.

تذکر :

1- دانشجویانی که قبلاً تکالیف میان ترم را فرستاده اند ( قبل از 27 آذر) تحت هیچ شرایطی دوباره نفرستند حتی اگر ناقص هم باشد زیرا ترتیب اثر داده نخواهد شد و تکالیف بررسی و اصلاح شده است.

2- دانشجویانی که تا کنون موفق به ارسال تکالیف نشده اند حداکثر تا تاریخ 20 دی ماه با رعایت کامل آنچه در این وب سایت در باره تکالیف میان ترم خواسته ایم نسبت به انجام تکالیف اقدام نمایند.

3- تکالیف را خودتان و بدون کمک از دانشجویان دیگر، کافی نت و ... انجام دهید انجام تکالیف توسط دانشجو برای ما مهم می باشد حتی اگر ناقص باشد. آمادگی داشته باشید هر لحظه طی تماس تلفنی از نحوه انجام تکالیف از شما ( به صورت تصادفی) سوال خواهیم پرسید. متاسفانه با بررسی یک سری از تکالیف متوجه شدیم که تعدادی از دانشجویان با انواع ترفند اقدام به رو نویسی از یکدیگر نموده اند ( بیش از 40 مورد در نقده، شاهین دژ، ارومیه، مهاباد ) این دسته از دانشجویان مطمئن باشند که نمره قبولی به هیچ عنوان نمی گیرند.

4- ارسال بدون دقت و توجه و ارسال چندگانه بدون توجه به پیام های سایت را در نظر خواهیم گرفت لذا بسیار دقت کنید و طبق دستوالعمل که در سایت و در فرم قرا داده شده تکالیف را ارسال نمایید.

5 - ارسال فقط از طریق این سایت قابل قبول می باشد و به هیچ عنوان تلگرام، واتساپ، ایمیل و ... قابل قبول نمی باشد.( دانشجویانی که از طریق شبکه های اجتماعی فرستاده اند مسدود شده اند)

7- تکالیفی که قبل از 27 آذر ماه دریافت شده اند تا روز 9دی ماه طی یک لیست به تفکیک دروس اعلام می شوند و اعلام دریافت مابقی تکالیف تا 25 دی ماه بر روی این سایت می باشد لذا دانشجویان تحت هیچ شرایطی پیگیر دریافت تکلیف طی تماس تلفنی و از طریق شبکه های اجتماعی نباشند. خواهشمند است پیام های سایت را در ارسال تکالیف به دقت مطالعه کنید.

6- همه موارد لازم توضیح داده شده و روشن و واضح می باشد نیازی به تماس و ... نمی باشد هیچ تماسی را جوابگو نیستم. دانشجویانی که موارد را رعایت نمی کنند عدم رعایت آنها را در نظر خواهم گرفت.

 

باز هم تاکید می گردد به علت کثرت زیاد دانشجو (بالغ بر 3000)به هیچ عنوان پیام و تماس تلفنی با بنده نگیرید فقط مرتب این سایت را دنبال کنید چون هر گونه اطلاع رسانی فقط از طریق این سایت اعلام می گردد.


این بخش اختصاص دارد به مدیران.

بازگشت


کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 3301
  • 0