پیغام کوتاه

فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا عضو شويد.
آمار کاربران

جانباز

بیانیه اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان غربی به مناسبت روز جانبازاي طوفاني ترين درياي عشق و جانبازي! اي سراينده زيباترين چكامه هاي عاشورايي! اي عباس! آسمان، در زلال سينه مالامال از عشقت، خود را آبي تر شناخته و ماه، در آئينه شفاف فداكاري ات خود را زيباتر يافته است. فرات، هنوز از لبانت شرمنده است. اي قامت استوار استقامت! ميلاد خجسته ات را گرامي مي داريم.
بر سلسله گيسوان آفرينش حلقه اي از عشق افزوده مي شود و بر شاخسارِ دلدادگي، غنچه اي زيبا مي شكفد. خاك بوي بهشت مي گيرد. آسمان، پايين مي آيد و خانه مرتضي عليه السلام را به آغوش مي كشد. نوزادي مبارك، پا بر ابرهاي احساس مي گذارد و به پدر، لبخند مي زند. سلام خدا بر هم آغوشِ فداكاري و جانبازي. سلام خدا بر عباس. ميلاد فرخنده اش بر عاشقان كوي او مبارك باد.سلام بر رشادت دستان حيدري ات! سلام بر توفندگي شمشير ذوالفقاري ات! سلام بر جانبازي و عشق و برادري ات! سلام بر تو اي زيباترين واژه قاموسِ فروتني! سلام بر تو و بر دستان آب آورت! سلام بر لبان خشكيده ات كه سرچشمه آب بقاست و آب را در حسرت جرعه اي از خنكاي خود وانهاده است! ميلاد فرح انگيز و روح فزاي تو را به شيفتگانت تبريك مي گوييم.
اي روح وفا! اي تنديس ادب! بر خورشيديِ دستانت سلام. سوخته دلان، دل را بر ضريح آن گره زده اند. و از دستانِ سبز تو آب حيات تمنا دارند! اي ساقي! اي سقا! تو آب بقا به كام خشكيده بشر ريخته اي و خود، لب تشنه از فرات بازگشتي! اي پيامبر رشادت و مردانگي رايحه فداكاري و جانبازي تو هميشه اندوه را از چهره امامت پاك مي گرداند. خجسته ميلادت را به جشن نشسته ايم.
سلام خدا بر تو اي نخل استوار جانبازي! سلام خدا بر تو اي روح سيّال جهاد و مبارزه! اي فرزند ايثار و فداكاري! اي كه چفيه جانبازي، هنوز بر شانه هايت مي درخشد و دستانت به دستان علمدارِ فداكارِ دشتِ كربلا اقتدا كرده است.
اي كه جسم خسته ات، از روزهاي عاشوراييِ انقلاب، بسيار نشان دارد.
سلام بر تو و جسم رنجور و استوارت كه يادآور استقامت است، پاينده باشي و روزت مبارك باشد.

زيرنويس
ولادت با سعادت زيباترين چكامه فداكاري، حضرت ابوالفضل العباس عليه السلام و روز جانباز مبارك باد.
فرخنده زاد روز اسطوره وفا و تنديس فداكاري، حضرت عباس عليه السلام و روز جانباز مبارك باد.
خجسته ميلاد قمر پر فروغ بني هاشم، آب آور بي هماورد كربلا، حضرت ابوالفضل العباس عليه السلام و روز جانباز مبارك باد.ارسال شده در مورخه : شنبه، 25 ارديبهشت ماه، 1395 توسط jahanara  پرینت

مرتبط باموضوع :

 روز بزرگداشت حافظ  [ پنجشنبه، 20 مهر ماه، 1391 ] 1788 مشاهده
 وحدت آرمانی و عالمانه  [ شنبه، 30 آذر ماه، 1392 ] 1363 مشاهده
 بزرگداشت سعدی  [ سه شنبه، 1 ارديبهشت ماه، 1394 ] 615 مشاهده
 29 اسفند 1329روز ملی‌شدن صنایع نفت ایران  [ جمعه، 29 اسفند ماه، 1393 ] 726 مشاهده
 تجلی اقتدار جمهوری اسلامی مبارک باد  [ چهارشنبه، 11 فروردين ماه، 1395 ] 279 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
ورود
نام کاربری

رمز عبور

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب